برندهای

ما

 

گالری

تصاویر

لینکهای

مرتبط

اخبار
مرتبط

 

 

 

شرکت پوپل مان در سال 1386 با پشتوانه چندین دهه فعالیت در زمینه طراحی دکوراسیون و فضاهای داخلی و مدیریت صنایع چوب و با هدف توسعه وتحقق ایده های نو آغاز به کار نمود. در این حوزه، دامنه فعالیت های این شرکت طیف وسیعی از طراحی و اجرای فضاهای داخلی تا تامین و تولید نیازمندیهای صنایع ساختمان و دکوراسیون را در بر میگیرد.  در این راستا و با هدف تولید نیازمندی صنعت ساختمان شرکت پوپل مان اقدام به تاسیس کارخانه خود واقع در شهرک صنعتی ایوانکی نمود.

 

شرکت پوپل مان در حال حاضر ساخت انواع متنوع درب های ساختمان شامل درب های داخلی و ورودی و درب های ضد سرقت را در برنامه تولید خود قرار داده است. این درب ها از جنس چوب، ام دی اف و با روکش های طبیعی و پی وی سی و در طرح های گوناگون پاسخگوی هرگونه نیاز و سلیقه می باشد.

 

در طراحی و تولید محصولات این شرکت زیبایی، کیفیت و دوام در بالاترین سطح در نظر گرفته و رعایت شده است. در عین حال تولید سریع و تحویل به موقع کالا همواره در اولویت برنامه های این شرکت قرار دارد. شناخت نیاز مصرف کنندگان و برآوردن خواست آنها از جمله اهداف این مجموعه می باشد.

 

شرکت پوپل مان متعهد است تا با به کارگیری روشهای نوین در طراحی و تولید، استفاده از نیروی کار متخصص و مواد اولیه با کیفیت بالا همواره در مسیر نو آوری در ارائه خدمات و محصولات خود گام بردارد.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.